Masaże Relaksacyjne Radomsko, woj. łódzkie | Malutkie Resort
Strefa Masażu pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia....
masaże radomsko, nocleg z masażem, masaż relaksacyjny radomsko
11443
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11443,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Masaże

W Malutkie Resort dbamy przede wszystkim o Wasz relaks….

 

Strefa Masażu pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia….
W atmosferze ciszy i odprężenia możecie Państwo znaleźć czas wyłącznie dla siebie…
…by rozkoszować się przyjemnościami…

masaże w malutkie resort
malutkie resort

Masaż stemplami

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi wywodzie się z kultur Dalekiego Wschodu, a dokładniej z Tajlandii i Indonezji, gdzie ta technika stosowana jest od ponad 400 lat. Wykonywany jest bawełnianymi woreczkami wypełnionymi kompozycją ziół. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. Zabieg ma charakter relaksacyjny, przynosi ukojenie i odprężenie, Po podgrzaniu stemple uwalniają ciepło, aromat, w miarę jak stają się coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Masaż ziołowy pozytywnie wpływa na stawy i mięśnie. Działa również przeciwbólowo. Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny.
Zabieg ten jest niezwykle relaksujący i pachnący!

45 min (plecy) – 90 PLN
60 min (cały tył) – 110 PLN
90 min (przód i tył) – 150 PLN

masaż radomsko
malutkie resort

Masaż Aromaterapeutyczny

Relaksuje i odpręża, koi zmysły, odbudowuje siły witalne organizmu. Wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł, usprawnia pracę całego organizmu – poprawia krążenia krwi i limfy. Wzmacnia układ odpornościowy. Pomaga przy leczeniu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym – przywraca harmonię wewnętrzną organizmu.

Masaż aromaterapeutyczny wykonuje się z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. W czasie masażu następuje pełna penetracja olejku w głąb skóry i ciała przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i pożądany efekt relaksu oraz odprężenia pacjenta.

45 min (plecy) – 70 PLN
60 min (cały tył) – 100 PLN
90 min (przód i tył) – 140 PLN

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny jest to jeden z najpopularniejszych masaży, który w zależności od formy – intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Ma na celu poprawę psychofizycznego stanu pacjenta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy. Sam masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, poprawia wygląd skóry, która jest lepiej dotleniona i ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów i aparatu więzadłowego, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie , koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny ma ogromne znaczenie w profilaktyce, odnowie biologicznej i usprawnianiu organizmu.

45 min (plecy) – 60 PLN
60 min (cały tył) – 80 PLN
90 min (przód i tył) – 110 PLN

masaż bełchatów
malutkie resort

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego oraz masażu limfatycznego jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. To działanie holistyczne, mające wpływ na ciało i ducha. Oddziaływanie gorącymi kamieniami zwiększa przekrwienie miejscowe, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, co wpływa na procesy detoksykacji, i lepsze odżywienie tkanek. Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu.

Zauważalnymi efektami masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi jest: odprężenie, relaksacja, regulacja krążenia energii, unormowanie zaburzeń czynnościowych narządów wewnętrznych związanych z negatywnym działaniem stresu.

45 min (plecy) – 90 PLN
60 min (cały tył) – 120 PLN
90 min (przód i tył) – 150 PLN

Rezerwacje przyjmujemy po potwierdzeniu dostępności masażysty tel. 503 018 003
Standardowo masaż odbywa się w pokoju gościa.
Na życzenie rezerwujemy pokój 1, 2, 3, 10 w połowie ceny (50% ceny pokoju dla jednej osoby – na czas masażu)

masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
      Zobacz Kanał Malutkie na YouTubie :)