Masaż Relaksacyjny Radomsko, woj. łódzkie | Malutkie Resort
Strefa Masażu pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia. W atmosferze odprężenia znajdziecie Państwo czas wyłącznie dla siebie.
masaże radomsko, nocleg z masażem, masaż relaksacyjny radomsko
11443
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11443,bridge-core-1.0.4,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ ATRAKCJI NA PROFILU „FACEBOOK MALUTKIE RESORT”(KLIKNIJ)

Masaże

W Malutkie Resort dbamy przede wszystkim o relaks naszych gości….

Strefa Masażu pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia….

W atmosferze odprężenia znajdziecie Państwo czas wyłącznie dla siebie…

…czas, aby rozkoszować się przyjemnościami…

Nasz mobilny gabinet masażu, wykonuje zabiegi w pokojach, domkach i apartamentach gości.

Na życzenie, możliwy jest masaż w odrębnym apartamencie lub drewnianym domku z kominkiem.

Masaż stemplami

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi wywodzie się z kultur Dalekiego Wschodu, a dokładniej z Tajlandii i Indonezji, gdzie ta technika stosowana jest od ponad 400 lat. Wykonywany jest bawełnianymi woreczkami wypełnionymi kompozycją ziół. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. Zabieg ma charakter relaksacyjny, przynosi ukojenie i odprężenie, Po podgrzaniu stemple uwalniają ciepło, aromat, w miarę jak stają się coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Masaż ziołowy pozytywnie wpływa na stawy i mięśnie. Działa również przeciwbólowo. Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny.

Zabieg ten jest niezwykle relaksujący i pachnący!

  • 60 min (częściowy) – 120 PLN
  • 90 min (całościowy) – 150 PLN

Minimalna rezerwacja dla 2 osób to 60 minut/osoba

masaże w malutkie resort
malutkie resort
masaż radomsko
malutkie resort

Masaż Aromaterapeutyczny

Relaksuje i odpręża, koi zmysły, odbudowuje siły witalne organizmu. Wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł, usprawnia pracę całego organizmu – poprawia krążenia krwi i limfy. Wzmacnia układ odpornościowy. Pomaga przy leczeniu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym – przywraca harmonię wewnętrzną organizmu.

Masaż aromaterapeutyczny  wykonuje się z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. W czasie masażu następuje pełna penetracja olejku w głąb skóry i ciała przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i pożądany efekt relaksu oraz odprężenia pacjenta.

  • 60 min (cały tył) – 100 PLN
  • 90 min (przód i tył) – 140 PLN

Minimalna rezerwacja dla 2 osób to 60 minut/osoba

 

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny jest to jeden z najpopularniejszych masaży, który w zależności od formy – intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Ma na celu poprawę psychofizycznego stanu pacjenta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy. Sam masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, poprawia wygląd skóry, która jest lepiej dotleniona i ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów i aparatu więzadłowego, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie , koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny ma ogromne znaczenie w profilaktyce, odnowie biologicznej i usprawnianiu organizmu.

  • 60 min (cały tył) – 95 PLN
  • 90 min (przód i tył) – 135 PLN

Minimalna rezerwacja dla 2 osób to 60 minut/osoba

masaż radomsko
malutkie resort
masaż bełchatów
malutkie resort

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego oraz masażu limfatycznego jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. To działanie holistyczne, mające wpływ na ciało i ducha. Oddziaływanie gorącymi kamieniami zwiększa przekrwienie miejscowe, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, co wpływa na procesy detoksykacji, i lepsze odżywienie tkanek. Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu.

Zauważalnymi efektami masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi jest: odprężenie, relaksacja, regulacja krążenia energii, unormowanie zaburzeń czynnościowych narządów wewnętrznych związanych z negatywnym działaniem stresu.

  • 60 min (cały tył) – 140 PLN
  • 90 min (przód i tył) – 180 PLN

Minimalna rezerwacja dla 2 osób to 60 minut/osoba

masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort